Prosinec 2011

http://photostories.blog.cz/

28. prosince 2011 v 18:16 | Laduskha |  Novinky
Ahoj všichni!

Jistě jste si všimli, že tento blog je poslední dobou opuštěný, netknutý a spíše připomíná staré skladiště...
A tak jsem se rozhodla z této situace vybruslit a začít znovu - doslova. Uvědomila jsem si, že předělávat tento blog by nemělo smysl a bylo by pracné ho předělat opravdu poctivě od základů. Proto jsem si založila nový blog. Nyní mě tedy najdete na http://photostories.blog.cz/.O skvělý design se postaral můj kamarád Pepa. Blog je celkově zjednodušený. Na blogu se nachází méně rubrik - chtěla jsem předejít dezorientaci návštěvníka blogu. Některé rubriky jsem vypustila úplně, zapracovala jsem také na úpravě článků a mám svou vlastní ikonu. Musím se Vám přiznat, že jsem za nový blog ráda. Pro blogera je nový blog něco jako kdyby chytil druhý dech. Do práce s novým blogem se tedy pustím se stejným zápalem, jako by byl můj první.

Ode dneška mě hledejte jen na http://photostories.blog.cz/ . Tento svůj první blog nehodlám mazat . Za ty dva roky mi až moc přirostl k srdci a tak si v něm můžete dál hledat nebo chytat inspiraci.

Adios amigos!

(Naposledy na tomto blogu) vaše Laduskha :)


http://img864.imageshack.us/img864/6476/8f38b31cb779100924o2.png


Jak jsem zestárl více než o 100 let

6. prosince 2011 v 14:30 | Laduskha |  Povídky

Řítil jsem se ve svém stříbrném citroenu po perném dni konečně domů. Věděl jsem, že mě doma čeká lákavá večeře v podobě pravé svíčkové, kterou mám obzvlášť rád. A svíčková od Marušky se dá pokládat za delikatesu nejvyšších hodnot. Sešlápl jsem tedy pedály a těšil se na pohodlné teplo domova. V tom mou hlavou proběhla vzpomínka a já si znovu uvědomil, jak svou manželku miluju.