Říjen 2010

Fantasy svět-->Jen MOJE území!

18. října 2010 v 21:21 | Laduskha |  Novinky
Je to jako sen, ale nespíš....

Díky za novej lay!

18. října 2010 v 19:58 | Laduskha
Děkuju Pepovi za novej lay!!!

Nový layout

17. října 2010 v 15:26 | Respekt |  Novinky
Jak se vám líbí tento novej lay ? Pište komentáře... názory rádi uvitáme...

Historie Glisterdanu

12. října 2010 v 17:12 | Laduskha
KAPITOLA 3


  Před více než 250 lety se skupinka odhodlaných lidí hledající domov ploužila po Anglii. Jejich úkol byl jasný, musí najít nový domov a začít nový život. Najít si nové živobytí! Už vědí, kam mají namířeno, už ví, čím se budou živit. Malá zátoka je vítá, zde se usadí, zde budou žít, rybařit a vychovávat děti. Ženy a děti slezli z kozlíků a unavení muži zastavili dobytek. Bylo to dlouhé a únavné putování. Celý týden se jelo, téměř bez přestávky a všichni byli obrovsky vyčerpaní. Jsou tu. Nyní si musí vystačit sami.

Tajemný vůdce smečky

11. října 2010 v 21:43 | Laduskha
KAPITOLA 2


  Stmívá se. Pastýři zahánějí svá stáda zpět do chlévů. Rybáři se vrátili opět s nepořízenou. Blíží se zima. Musí mít zásoby a nesmí ztratit dobytek. Jinak ji nepřečkají. Ryby se do jejich sítí nezaplétají tak často a dobytčata nachází znovu a znovu rozdrásaná na pastvinách. Alespoň už vědí, kdo ty zvěrstva páchá. Je to nyní již obávaná smečka glisterdantských vlků. Vesničané se před nimi snaží chránit, ale nic naplat, každý týden najdou alespoň jedno poraněné, či mrtvé dobytče.
Útoky vlků se vracejí s čím dál menšími odchylkami. Rybáři se bojí na pastviny posílat své děti a tak někdy zastanou jejich práci. Nyní je bezpečněji na samotném moři než na pevnině. K útoku na člověka zatím nedošlo, ale vesničané tuší temné časy, časy bez jídla, časy zimy!
  Mezi ženami se šíří klepy o obávané vlčí smečce a při tkaní sítí si nepovídají o ničem jiném, než o strachu o své děti a o  zkrvavěných košilých svých mužů, kteří nyní občas hlídají svá stáda, a o hladu a bídě. Někteří lidé už vůbec nevycházejí za vesnici s obavou o svůj holí život. Před měsícem se totiž v lesích ztratila mladá dívka, dosud se nevrátila.
  Rybáři už na moře nevyráží, starají se o svá stáda, někteří jsou doma s dětmi. Vlčí výboje na čas ustaly. Rybáři se tomu udivili, ale nakonec si oddechli.
  Přesto si někteří nebyli jistí odchodem svých protivníků z bojiště a chtěli se vydat do glisterdanského lesa za vlčí smečkou. Pokud jsou vlci ještě naživu, musí zemřít! Zorganizovali tedy dobrovolnou výpravu do ,,glisterdanu". Pár mužů se přihlásilo, ale ostatní museli zůstat u svých stád. Nikdo nevěděl, že se ti stateční a srdnatí muži už nikdy nevrátí do vesnice! Všichni zmizeli v glisterdantském lese. Z výpravy se opravdu nevrátil žádný z pěti mužů! Pro vesničany to bylo obrovské zklamání, manželky a pozůstalý byli zničení. Nekomu snad ještě zbyla naděje, která ale časem vyprchala.
  Útoky začaly po týdnu od tragického osudu rybářské výpravy a to ještě ve větší míře. Nemilým postřehem vesničanů se stal fakt, že vlčí smečka posílila o pět členů. Nikdo z vesnice se už neodvážil do glisterdanského lesa ani vkročit! Nejhorší však bylo, že nešlo o normální vlky, byli větší, silnější, vzteklejší a krvelačnější!
  Po vesnici tehdy začaly kolovat nebezpečné fámy o přeměněných mužích ve vlky, o jejich osudu a o jejich novém poslání!
  Nastaly zlé časy!!!Úvod do strastí Glisterdanu

11. října 2010 v 21:03 | Laduskha
Ahoj všichni!!


Je to divný, já vím, ale nějak sem se rozepsala! A to doslova! Hodlám sepsat příběh, rozdělení na několik kapitol o Glisterdantské vražednici. Sepsala jsem to už dřív, ale řekla jsem si, že by byla škoda nechat to jen tak ležet v šuplíku a taky jsem to o mnohé obohatila. Je to takovej polohoror a odehrává se to v novověku, tak v polovině 19. stol. Doufám, že se Vám bude můj vymyšlený příběh alespoň trochu líbit. Ostatně 1. kapitolu jsem vám už napsala, takže už byste měli mít nějakej obrázek, jak to bude vypadat") Tak si to užijte!) Jinak budu psát, dokud mě bude něco napadat, takže je možný, že tady bude naše milá bubačka z Glisterdanu ještě po vánocích, co já vím, ale každý týden by měla vyjít alespoň 1. kapitola.") Kdybyste se chtěli na cokoliv zeptat ohledně tohohle článku, nebo celého příběhu, piště do komentářů....díky! Jo a ještě jedna věcička, tohle je MOJE DÍLKO, takže nekopírovat, jasný?! Doufam, že s tim nemáte problémy! Je to tu pro čtení a to pouze na tomto blogu!!! Děkuju..........
                                                            ...............LaduskhaXD

Začátek konce...

11. října 2010 v 20:54 | Laduskha
KAPITOLA 1:


  Je den jako každý jiný. V anglické vesničce Glisterdan má každý něco na práci. Ženy hlídají doma děti, které je jako obvykle schválně zlobí a pohazují hračky po světnicích. Muži vyrazily na moře. Zbytek vesnice musí čekat, zda připlují s úlovkem. V rybářské vesnici to takhle chodí. Ženy tkají rybářské sítě, šaty, vaří, starají se o dobytek a o děti. Děti si buď hrají, pasou stáda, nebo se učí od starších. Muži vyráží na moře a často se vrátí s nepořízenou, obvykle to znamená zklamání pro celou vesnici.Vratké lodě se pohupují v skromném přístavu a každé ráno čekají, až si do nich muži odloží své háky, pruty a sítě.